Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çuval tesellisi

Çuval tesellisi

Kurtlar Vadisi-Irak filminde, Türk askerlerine çuval geçirilmesinin sorumlusu ABD'liyi canlandıran ve Polat Alemdar'ı karşısına alan Billy Zane, çok aşık.

Titanic ve Kızılmaske gibi filmlerde rol alan Billy Zane (39), geçtiğimiz Ekim ayında Kurtlar Vadisi-Irak filminin çekimleri için Türkiye'ye gelmişti. Zane, 3 Şubat'ta vizyona girecek filmde, Süleymaniye'de patlak veren çuval krizinin sorumlusu ABD'li Sam'i canlandırmıştı.

Doğum günü kutlaması
Zane, Türkiye ve Suriye'de gerçekleşen çekimlerin ardından, soluğu oyuncu sevgilisi Kelly Brook'un yanında aldı. İngiltere'nin en seksi kadınları arasında gösterilen Brook ile bir yıldır birlikte olan Zane, sevgilisine bir doğum günü sürprizi yaptı.

Polat'ın intikamı
Kelly Brook'un 26'ncı yaşgününü kutlamak için gittikleri Karayipler'deki St.Barts Adası'nda uzun bir tatil yapan çift, denizin ve güneşin tadını çıkardı. Filmde Polat Alemdar, Kuzey Irak'ı kana buluyor ve Sam'den çuval olayının intikamını aynı şekilde alıyor.
(Hürriyet)
343
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.