Magazin

Cömert çapkın

Cömert çapkın

Ömer Dinçkök, evli olmasına rağmen yıllardır çapkınlıklarından vazgeçmiyor ve sık sık bu kaçamaklarıyla magazin basınında yer alıyor.

Dinçkök'le adı anılan güzellerin fotoları sağda

Akkök Holding, Aksu, Akmerkez ve Akmerkez Residence'ın sahibi olan Dinçkök ailesinin üyesi Ömer Bey'in ilk medyatik yasak aşkı Rita Fink'le yaşadığıydı...

İlk evliliğinden Ayça adında bir kızı, ikinci eşi Ayşegül Hanım'dan da Gamze ve Mutlu adlarında iki yetişkin kızı olan Dinçkök, Fink'le beraberliğini gizleme gereği de duymamıştı.

Hatta ona Levent'te bir de daire aldığı iddia edilmişti. Deniz Akkaya ile geçtiğimiz aylarda da Londra'da bir hafta tatil yapan Ömer Dinçkök'ün, Akkaya'ya hediyeler aldığı konuşulmuştu.

Yıllar boyunca adı daha birçok mankenle anılan, geçtiğimiz aylarda Nigar Talibova'yla tatil için Londra'ya gittiği basına yansıyan Dinçkök'ün, şimdilerde Noella Nance ile birlikte olduğu söyleniyor.

Geçtiğimiz yıl Türkiye'ye gelen, Boğaziçi Üniversitesi'ne kayıt yaptıran, cüretkar pozları nedeniyle okuldan kaydı silindikten sonra ise ülkesine dönen manken, birkaç hafta önce yeniden kısa bir ziyaret için İstanbul'a gelmişti.

Ancak bir daha geri dönmedi. Çünkü konuşulanlara göre Ömer Dinçkök beraberliği onu Türkiye'ye bağlayıverdi. Noella'ya Rumelihisarı'nda çatı katı bir daire satın aldığı, tapusunu da yine ünlü mankenin üzerine yaptığı iddia edilen Ömer Dinçkök'ün bu ev için 250 bin dolar ödediği söyleniyor. Ömer Bey, Alberto-Fery Elhadef çiftinin oturduğu Aksu Apartmanı'na yerleştirdiği Noella'yı haftada iki kez mutlaka ziyaret ediyormuş duyduğuma göre...
Kubilay Keskin / Hürriyet(Kelebek)
Yayın tarihi: 01.03.2006
903
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.