Magazin

Çocuk istiyorum ama evlenmeden

Çocuk istiyorum ama evlenmeden

Tuba Ünsal, "Çocuğum olsun çok istiyorum ama evlenmek istemiyorum. Evlenmeden çocuk sahibi nasıl olurum diye düşünüyorum" dedi.

Tuba Ünsal, geçen hafta sonu, başrolünü oynadığı 'Plajda' filmini tanıtmak için Kadir Çöpdemir'in 'Maksat Muhabbet Olsun' adlı programına katıldı. Yine ilginç açıklamalar yaptı:

"Çocuğum olsun çok istiyorum ama evlenmek istemiyorum. Evlilik bana göre değil. Evlilik aşkı öldüren bir şey olduğu için evlenmeden çocuk sahibi nasıl olurum diye düşünüyorum."

Bunun üzerine Kadir Çöpdemir, evlilik dışı olmanın bir çocuk için çok zor bir durum olduğunu söyledi. Çöpdemir'in altını çizdiği konunun önemini fark eden Ünsal da açıklamalarını düzeltmek istedi ve şöyle konuştu:

"Tabii ki, çocuk yapmaya karar verdiğinde bir şekilde evlilik de olur ama ne bileyim. Yaşım daha genç benim. Çocuk için daha bir 10 senem var. Daha evliliğe hazır değilim."

2004 yazında işadamı Cem Cantaş ile evlenen ve 1.5 yıl sonra boşanan Ünsal'ın hiç evlenmemiş gibi konuşması ise dikkat çekti.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 19.02.2008
323
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.