Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çocuğumuzu kapıp kaçtık

Çocuğumuzu kapıp kaçtık

New York'ta önceki gün çöken binanın karşısındaki otelde kalan şovmen Mehmet Ali Erbil, "Eşim ve çocuğumla 17 Ağustos depremini yeniden yaşadım" dedi.

Madison Caddesi ile 62. sokakta çöken binanın tam karşısındaki Carlton otelinde kalan Erbil ve eşi, tüm geceyi yeni doğan bebekleri Ali Sadi yüzünden uykusuz geçirdiklerini ve sabah erken saatlerde büyük bir patlama, sarsıntı ve cam kırılma sesleriyle uyandı.

Siyah bir duman bulutu
Camdan dışarıya baktıklarında dev bir duman bulutunun gökyüzünü kapladığını gördüler. Tıpkı 17 Ağustos'ta olduğu gibi sallanan, New York'ta da deprem olduğunu sanan ünlü şovmen hemen bir haftalık bebeği Ali Sadi'ye sarılıp eşi Tuğba ile merdivene koştu.

İtfaiye susmak bilmedi
Erbil çifti, otel görevlilerinin bunun bir deprem olmadığını, hemen karşıdaki binanın çöktüğünü, sakin olmalarını ve odalarına geri dönmelerini söyleyince rahatladı. Erbil, "Gün boyu itfaiye ve helikopter seslerinden çok stresli bir gün geçirdik" dedi.

Haftaya dönüyorlar
Erbil çiftine doğum için eşlik eden Seda Sayan ve sevgilisi Nihat Doğan, bir gün önce Las Vegas'a geçmişti. Erbil ve ailesi 18 Temmuz'da Türkiye'ye dönecek.
224
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.