Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çocuğum için ağlayarak yaptım!

Çocuğum için ağlayarak yaptım!

Geçtiğimiz mart ayında ikinci çocuğunu dünyaya getiren manken Çağla Şikel, hamilelik döneminde aldığı fazla kiloları kısa sürede verince yeni bir polemiğe yol açtı.

Şikel, ilk hamileliği sırasında sadece 6,5 kilo alarak, eleştirilerin kurbanı olmuştu. Bugün'ün haberine göre, Şikel, bu sefer de ikinci çocuğu Uzay’a hamileyken toplam 12 kilo almasına rağmen, ‘Kilo vermek için emziriyor’ sözlerine maruz kalınca isyan bayraklarını çıkardı.

Şikel, “En önemlisi Uzay’ın sağlığı. Bebeğimin sağlığı için aç değilken bile masada ağlayarak tavuk yediğimi hatırlıyorum. Bu konuda gerçekten çok doluyum” ifadesini kullandı.

BİR KERE TARTILMADIM

Kendisi hakkında çıkan haberlere ateş püsküren manken, kızgınlığını şu sözlerle dile getirdi: “Bir annenin en son düşüneceği şey doğumdan sonra kilo vermek olabilir. İnanın bir kere bile tartıya çıkmadım. Uzay’ın sağlığı için 30 kilo da alırım. Ne iş ne mankenlik umurumda. Kilo almış olsaydım mutlu olurlardı ve bu haberler de çıkmazdı.” Gençken zayıf olduğu için çok çektiğini belirten Şikel, “Somalili'lere benziyordum” diye konuştu.

(Milliyet)

288
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.