Magazin

'Çift cinsiyetli misin?'

'Çift cinsiyetli misin?'

Ayşe Arman, Demet Akalın'a şehir efsanesi haline gelen 'çift cinsiyetli olduğu' yönündeki iddiaları hatırlattı.

demet akalın

Hürriyet gazetesinden Ayşe Arman, 5 aylık hamile şarkıcı Demet Akalın ile röportaj yapıp, Akalın ve eşi Okan Kurt'u çok çarpıcı şekilde görüntüledi. Akalın, hamilelik sürecinde eşi Okan Kurt ile yaşadıklarını, cinsellikten uzaklaştığını anlattı. Röportajın en çarpıcı yanı ise yıllardır dedikodu malzemesi olan 'Demet Akalın çift cinsiyet' tartışmalarına nokta koyan o soruydu.

İşte Ayşe Arman'ın Hürriyet gazetesindeki o röportajından çarpıcı bir bölüm:

Yaş 41, hamilesin! Anne olacaksın. Tebrik ediyorum...

-Allah razı olsun!

Zor mu oldu?

-Zor oldu valla. Bir sene tüp bebek tedavisi gördüm. İki kere bebek kaybettim. Bebek içimde durmuyordu. "Yok, bu iş olmuyor" diye pes etmek üzereydim ki, son gittiğimiz doktor, "Akışına bırakın!" dedi. Ben de Okan'a, "Sen bana güzel bir yaz yaşat!" dedim. Cümle budur. Bodrum'a gittik, o ooo mis gibi, her gün rakı-balığa gidiyoruz. Dağıtıyoruz. Gümbür gümbürüz. Fakat bir rakı balıktan sonra, kus kus kus, bir hal oldum, "Herhalde zehirlendim Minik!" dedim, "İyi değilim, karnım da şiş, regl olamıyorum. Sen bana bir söktürücü, bir de test al!" Allah'tan söktürücüden önce testi yaptım... Ve kalakaldım. Aman Allah'ım hamileydim!

Nasıl geçiyor hamilelik?

-Felaket! Mide bulantılarım bitemedi. Serum bağlanıyordu düşün. Son bir haftadır biraz rahatladım. Kokuya aşırı duyarlıyım. Kaz tüyü koltuklara yaklaşamıyorum. Tüylerini bırak, kazların çiftliğinin ve yedikleri yemin kokusunu filan alıyorum! Parfüm kullanamıyorum. Okan'la öpüşemiyorum. Gerisi de yok... No!

Hamileliğin ilk aylarında sevişmemeyi anladık, öpüşmeyi neden istemiyor canın?...

-Hiç bilmiyorum. Gitti o duygular. Yanağıma bile dokunmasın. Ten teması istemiyorum. Adam da melek gibi, yazık bekliyor...

O kadar adam fark etmemiş mi?

Hakkında, 'iki cinsiyetli' diye dedikodular, hatta haberler çıktı? Ne iş? Hani lezbiyen dedikodusunu anlarım, "Seks kaseti var" dedikodusunu da anlarım. Hepsi çok iğrenç ama 'çift cinsiyetli' oha yani!

-Üç sene önce mutfakta duruyorum, Ömür Varol aradı, "Seni bir dergiye kapak yapıyorlar! Doktorunu bulduk!" dedi. "Ne doktoru?" dedim. "Çift cinsiyetliymişsin Demet!" dedi. "Hadi yaaaa!" dedim. "Bu kadar zaman, adamlar niye uyanmamış peki!" Ciddiye almadım, telefonu kapattım. O dergi de hiçbir zaman çıkmadı. Ama bu pis dedikodu etrafta dolaştı, durdu. Geçen gün Okan'ı arıyorlar. Adama, "Karın çift cinsiyetli mi?" diye soruyorlar. Okan da dinliyor bunları. Bir an delirdim. Aldım telefonu elime. "Kardeş, ne diyorsun ya!" dedim. "Bu zamana kadarki kürtajları n'apacağız? Ya da şu anda karnımdaki bebeği!" Sen bunu benim kocama nasıl sorabiliyorsun abi!

E bu kadarına da pes yani!

-En komiği, Okan o gazeteciye, "Ya ben büyük adammışım, erkeği bile hamile bırakabiliyorum!" dedi. Böyle normal anlattığıma bakma, gerçekten çok ayıp şeyler bunlar...

Yayın tarihi: 29.09.2013
14079
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.