Magazin

Cicişler polisin başını yaktı

Cicişler polisin başını yaktı

Sosyetik semt Bebek'teki trafik kontrolü, polisin başına iş açtı. Cicişler'e poz veren trafikçi, B bölgesinden C'ye atandı!

Güncellenme tarihi:
esr ceyda ersoy polis

ESRA-CEYDA ERSOY KARDEŞLERİN TWITTER FOTOĞRAFLARI

 

İstanbul'un "ünlü semti", yine medyatik bir olayla gündeme geldi. Filmleri aratmayan olayın kahramanları ise popüler kültürün son ürünü olan Ceyda ve Esra Ersoy kardeşlerdi. İkilinin yol açtığı olay, bundan 15 gün önce yaşandı.

 

Alkolmetreyi üfleyince

Pembe jiplerine binen kızkardeşler, soluğu Bebek'te aldı. Bu sırada "havalı trafiğiyle" meşhur olan Bebek'te, yol kontrolü vardı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi'nde görev yapan genç trafik polisi, Ciciş kardeşlerin aracını durdurdu. Polis memuru, Ceyda ve Esra Ersoy kardeşleri, "Trafik ve alkol denetimine" tabi tuttu.

 

Twitter'da yayınladı

Trafik polisi, otomobili kullanan Ceyda Ersoy'a alkolmetreyi uzattı. Alkolmetrede Ceyda Ersoy'un alkolü (0) gösteriyordu. Bu sırada Esra da genç trafik polisi ile konuşmaya başladı. Ve elindeki cep telefonu ile polisin fotoğrafını çekti. Ardından da "Memur bey sizin fotoğrafınızı çekip twitter'da paylaşacağım" dedi. Genç trafikçi de Ciciş kardeşlerin isteğini kırmadı. Bu görüşmeden sonra Esra ve Ceyda kardeşler trafik polisinin fotoğrafını sosyal paylaşım sitesi Twitter'da paylaştı. Ardından kameraların çektiği görüntüler de televizyonlarda yayınlandı. Görüntüler üzerine genç trafikçinin görev yeri değiştirildi. Polis memuru, B bölgesinden C bölgesine gönderildi.

(Takvim)

Yayın tarihi: 09.12.2011
1074
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.