Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çevreye karşı çok duyarlılar

Çevreye karşı çok duyarlılar

Dünyaca ünlü yıldızlar, gezegenimizin ekolojik dengesi için çalışıyor. Çevre sorunlarına dikkat çekenler arasında Cameron Diaz başı çekiyor.

Diaz'ın fotoğrafları sağda!

Başı sık sık paparazzilerle derde giren Cameron Diaz, çevreciliğinden en ufak bir taviz vermiyor. Diaz, çevre dostu Toyota Prius marka araba kullanmanın yanı sıra, MTV'de yayınlanan 'Trippin' adlı TV programı ile de insanlara çevre bilinci aşılamayı hedefliyor. Seksi oyuncu, programında Nepal ve Kenya'ya gidip dünyanın ekolojik sorunlarına dikkat çekiyor. Diaz'ın yakın arkadaşı Drew Barrymore da programa destek veriyor.

CİDDİYE ALIYORLAR
Hollywood'un bir diğer çevreci starı da Leonardo Di Caprio... Ünlü oyuncu, 'Doğal Kaynakları Koruma Birliği' ve 'Santa Monica Sahilleri'ni İyileştirme Projesi' başta olmak üzere çok sayıda ekolojik oluşuma finansal katkı sağlıyor. 'Fight Club' filminin starı Edward Norton ise, dünyanın ekolojik düzenine 'BP Solar Neighbors' adlı proje için çalışarak katkı sağlıyor. Proje, Güney Kaliforniya'daki fakir ailelerin evlerine ucuz güneş enerjisi sağlıyor. Bu projede Norton'a Pierce Brosnan, Danny DeVito, Larry Hagman ve Darly Hannah destek veriyor.
204
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.