Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çeşme'de olaylı gece

Çeşme'de olaylı gece

Orkestrası ve izleyicileriyle tartışan Serdar Ortaç, karakolda sabahladı. Bülent Ersoy ise "Canım istemiyor" diyerek konsere çıkmaktan vazgeçti.

Yaz boyunca hafta sonları Çeşme Cece Bar'da sahneye çıkacak Serdar Ortaç'ı ilk gece 700 kişi izledi. Orkestrayla tartışan Ortaç, saat 04.00'te sahneden inip pideciye gitti.

İddiaya göre, 2 kadının 'Programınızı beğenmedik' demesi üzerine sinirlenen Ortaç, grupla tartıştı. Polisler, hakkında şikâyet olan Ortaç'ı, Ilıca Karakolu'na götürdü. Alkollü olduğu öne sürülen Ortaç, ifade verip karakoldan ayrıldı.

Ersoy yerine mehter takımı!
Granada Beach Club'ın açılış gecesi için Çeşme'ye giden Bülent Ersoy'un havalimanında başlayan istekleri, otelde de sürdü. Odasına ıstakoz, sahneye mehter takımı isteyen Ersoy'un tüm istekleri yerine getirildi. Ancak canının istememesini gerekçe gösteren Ersoy, yüzlerce davetlinin beklediği konsere çıkmaktan son anda vazgeçti. Kaparosunu alan sanatçı, 1 hafta sonra sahneye çıkmak istedi.
(Milliyet)
331
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.