Magazin

Cenazeme bile gelmesin!

Cenazeme bile gelmesin!

Beyaz tv'de yayınlanan moderatör programına konuşan baba Timur Esmersoy, kızı için 'En yakınlarıma, ablama, enişteme vasiyet ettim. Cenazeme bile gelmesin' dedi.

Güncellenme tarihi:
burcu esmersoy

Timur Esmersoy, 9 yıldır görüşmediği kızı Burcu Esmersoy'la miras meselesi yüzünden araları açıldıktan sonra bir de ağır hakaretlere maruz kalması karşısında oldukça üzüldüğünü ifade etti. Timur Esmersoy, kızının her akşam kendisi için bedduada bulunduğunu belirterek kızının kendisine 'Her akşam dua etmiş beni düşmüş halimle görmek için... Allah belamı vermiş daha da verecekmiş' dedi. Timur Esmersoy beyin kanaması geçirdiği dönemde de kızını aradığını ama kızının kendisiyle ilgilenmediğini söyledi. Baba Esmersoy'un hastanede olduğu zamanda kızına haber veren yakınlarını da Burcu Esmersoy'un 'Bana ne, bana neden haber veriyorsunuz?' diye terslediğini söyleyen Timur Esmersoy, kızına karşı 'Kızgın değilim, kırgınım' dedi.

BURCU ESMERSOY (FOTO GALERİ)

(Akşam)

Yayın tarihi: 24.07.2013
533
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.