Magazin

Cem Yılmaz gerçek Mayk'ın peşinde

Cem Yılmaz gerçek Mayk'ın peşinde

Cem Yılmaz Kara Şimşek'den esinlenerek hazırladığı reklam filmi için oyuncu David Hasselhoff'u Türkiye'ye getirmeye hazırlanıyor. Amacı gerçek ve sahte Mayk'ı reklamda bir araya getirmek.

Cem Yılmaz'ın iki yıl için iki buçuk milyon dolara anlaştığı Opet reklam filmi kısa zamanda büyük ses getirdi. Kimileri reklamı eleştirerek, kimileri ise "Cem yine yapmış yapacağını" diyerek ünlü şovmene destek verdi. Eleştirilere kulak tıkayan Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda reklam filminin ikinci serisi için kamera karşısına geçti. Televizyonlarda yayınlanmaya başlayan bu filmde Mayk'ın bir alışveriş merkezinde başına gelen olaylar konu ediliyor.

SÜRPRİZ HAZIRLIYOR
Opet için dört reklam filmi daha çekecek olan Cem Yılmaz,yeni seriler için sürprizler yapmaya hazırlanıyor. Reklamlarda kendi görünümünü Kara Şimşek'in kahramanı Michael Knight'a benzeterek Mayk adını kullanan Cem Yılmaz, yeni reklam serileri için gerçek Michael Knight'ı canlandıran David Hasselhoff'un peşine düştü.

GERÇEK MAYK MÜZİSYEN
Gerçek ve sahte Mayk'ı reklam filminde bir araya getirmek istediğini söyleyen Cem Yılmaz, "David Hasselhoff'u reklamda oynatmak istiyoruz. Fakat şu anda kendisi Almanya'da müzikle uğraşıyormuş. Programımızı uydurursak reklamda oynatacağız" dedi.
Yayın tarihi: 11.10.2005
780
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.