Magazin

Cem Uzan, Derin Mermerci'yi çabuk unuttu

Cem Uzan, Derin Mermerci'yi çabuk unuttu

Fransa'da kaçak olarak yaşayan iş adamı Cem Uzan ile sosyetik güzel Derin Mermerci'nin aşkı bitti. Uzan'ın, şimdi Fransız bir kadınla birlikte olduğu söyleniyor

Fransa'da kaçak olarak yaşayan iş adamı Cem Uzan ile sosyetik güzel Derin Mermerci'nin aşkı çok konuşulmuştu. Fakat ortak bir kararla ilişkilerini bitirdi. Ayrılık nedeniyle ilgili Derin Hanım, "İlişkimiz medeni bir şekilde bitti. Ayrılmamızın sebebi; benim aileme olan düşkünlüğüm ve özlemim. Bu yüzden Fransa'da kalmaya dayanamadım ve Cem'den ayrıldım" demişti; ancak bu ilişkiyi Cem Uzan'ın bitirdiği ortaya çıktı.

 

İddiaya göre Uzan, son günlerde kendisini mutsuz eden Mermerci'ye bir gelecek kuramayacağını düşündü ve onu terk etti. Ayrılığın hemen ardından Cem Uzan kolundaki 'Derin' dövmesini lazerle sildirdi. Paris gecelerinde boy göstermeye başlayan Cem Uzan, geçen cuma da Rue De Ponthieu Caddesi'nde bulunan "Le No Comment" isimli barda görüldü.

 

Esmer bir kadınla oldukça samimi dans eden Uzan'ın yanındakinin Fransız eski aşkı olduğu öğrenildi.

Yayın tarihi: 28.02.2012
518
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.