Magazin

Carre Otis yeniden Türkiye'de

Carre Otis yeniden Türkiye'de

Elizabeth Hurley, Sophia Loren gibi dünca ünlü isimlerin ardından bir başka ünlü isim, Carre Otis de yeniden İstanbul'a geldi.

Güncellenme tarihi:
Carre'nin fotoğrafları için tıklayın! Twiggy terliklerinin reklam çekimleri için gelecek olan Carre Otis, İstanbul Conrad Oteli'nde düzenlenen basın toplantısında "Burada olmaktan mutluluk duyuyorum" dedi. Otis, söz konusu iş için ne kadar ücret alacağına ilişkin sorulara yanıt vermekten kaçındı. Gelecek ile ilgili planlarını da anlatan Otis, bir televizyon filmi için senaryo yazdığını, modelliğe devam ettiğini ve kendisine uygun bir sinema filminde oynamak istediğini söyledi. Türkiye'den kimseyi tanımıyor Otis, "Kendinizi güzel buluyor musunuz?" sorusuna ise şu karşılığı verdi: "Fiziksel güzelliğin çok ötesinde bir güzellik anlayışım var. Güzelliğim konusunda kendimi yetersiz hissettiğim için bu soruyu 10 yıl önce sorsaydınız cevabım 'hayır' olurdu. Ama şimdi 'evet' diyebilirim." Otis, "popüler kültürle ilgili olmadığı için Türkiye'den herhangi bir ünlüyü tanımadığını" da sözlerine ekledi. Dövmeleri etkili olmuş Twigy firmasının Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel de Otis'in ayağındaki dövmelerin dikkatlerini çektiğini ve bunun anlaşmalarında etkisi bulunduğunu belirterek, reklam filminin senaryosu için en uygun kişinin Carre Otis olduğunu söyledi. Geçtiğimiz aylarda otomobil fuarı için Türkiye'ye gelen ünlü model, filmin çekimi için Antalya'ya gidecek ve iki gün sürecek çekimlerin ardından ülkesine dönecek.
Yayın tarihi: 08.04.2005
497
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.