Magazin

Cansu'dan hiç vazgeçmiyor

Cansu'dan hiç vazgeçmiyor

Bir dargın bir barışık olan Okan Bayülgen ile Cansu Dere, ortak arkadaşlarının doğum günü partisinde bir araya geldiler.

Okan Bayülgen, eski aşkı manken Cansu Dere'den bir türlü kopamıyor. Deniz Seki ile birlikteyken Cansu Dere'den vazgeçemeyen Bayülgen'in adı en son Kübalı manken Litz Esteves ile anılıyordu. Ama bugünlerde yeniden Cansu Dere ile birlikte olduğundan söz edilmeye başlandı. Önceki akşam Süzer Plaza'daki Redroom'da ortak arkadaşlarının düzenlediği doğumgünü partisinde karşılaşan ikilinin, önce birbirinden uzak durdukları görüldü. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde bir araya gelen ve koyu bir sohbete başlayan ikilinin, çok eğlendikleri gözlendi. Okan Bayülgen'in tatlı dili ve esprileri karşısında Cansu Dere'nin yelkenleri suya indirdiği ve ikilinin barıştıkları iddia edildi.

Biri bitmeden biri başladı
Okan Bayülgen, manken Deniz Akkaya'dan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra bir başka ünlü manken olan Cansu Dere'ye gönlünü kaptırmıştı. Ancak Dere ile ilişkisi sırasında programına çağırdığı Deniz Seki'yle aşk yaşamaya başlayan Bayülgen'in iki eşli bir hayat yaşamasına ilk tepkiyi Deniz Seki göstermiş, ünlü şovmen ile yollarını ayırmıştı. Ardından Cansu Dere'yle de ilişkisini bitiren Okan Bayülgen'in hayatına bu kez Kübalı model Litz Esteves girdi. Birlikte yaşadığı Esteves'i Zaga'daki parodilerde de oynatan Bayülgen'in ona 2 bin dolar maaş vermeye hazırlandığı da iddia edildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.10.2004
545
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.