Magazin

Can yakan giysiler

Can yakan giysiler

Hollywood ünlülerinin şöhretlerine şöhret katmak için seçtikleri seksi giysiler, derin bir 'Of 'çektiren cinsten. İşte OK dergisinin en seksi kostüm listesinden, bizim seçtiklerimiz!

Can yakan giysiler sağda

Lopez'in Versace elbisesi üniforma oldu
Beş yıl önce Jennifer Lopez, sinema dünyasında adını yeni yeni duyurmaya başlamıştı. Genç şarkıcı ve oyuncu, öncelikle Sean Comb'un (Puff Daddy) sevgilisi olarak dikkat çekti. 2000 yılının Grammy ödüllerinin dağıtılacağı gece ise Lopez'in de hayatının akışı değişti. Ünlü modacı Donatella Versace'nin önü ve arkası açık yeşil tuvaletiyle, Jennifer Lopez gecenin en seksi kadını oldu. Üstelik bu kıyafeti ondan sonra da giymeyen kalmadı. Türkiye'de Ebru Gündeş bile kendisi için elbisenin daha kapalısını diktirdi.

Kelly'nin gizlisi saklısı kalmadı
Sinemanın seksi yıldızlarından Kelly Brook, Londra'da 'Snatch' filminin galasına katıldığında Julien MacDonald imzalı bir kıyafet giymişti. Doğrusunu söylemek gerekirse, vücudu sadece küçük kumaş parçalarıyla yarım yamalak örtülmüştü. Bu kıyafet, tarihe geçti!

Angelina'nın deri tuvaleti
Ünlü yıldız, Brad Pitt ile sevgili olmalarını sağlayan 'Mr.and Mrs.Smith' filminin Los Angeles'taki galasına, vücudunu sımsıkı saran siyah deri bir tuvaletle katıldı. O gala gecesinde erkekler de, kadınlar da gözlerini Angelina Jolie'den ayıramadılar.

Kylie Minogue'un hafızalara kazınan elbisesi
Şu sıralar yoğun bir kanser tedavisi gören Kylie Minogue, beş yıl önce, MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nin dağıtıldığı geceye Julien MacDonald'ın az kumaş kullanarak yarattığı bu seksi kıyafetle katıldı. Genç ödül gecesinde Robbie Williams ile düet yaparken, yakışıklı şarkıcı, Kylie'nin kıyafetinden gözlerini ayıramamıştı.

Çatal iğneler Liz'i şöhret yaptı
Liz Hurley, her zaman zarafetiyle ön plana çıkmayı biliyor. Mankenlikten sinema oyunculuğuna transfer olan Hurley, o zamanki sevgilisi Hugh Grant'ın başrolde olduğu 'Dört Nikah, Bir Cenaze' filminin galasına Versace modaevinin ödünç verdiği bu tuvaletle katılmıştı. Liz Hurley o gece, galanın en seksi kadını seçildi. Ve bugünkü şöhretine ulaşan basamakları hızla tırmanmaya başladı.

Victoria Beckham'ın Monaco zaferi
Victoria Beckham davetlerde, gala gecelerinde, kadın erkek herkesin ilgi odağı olmak uğruna hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. Onun kıyafetlerinin hepsi ünlü modacıların imzasını taşır ve üç çocuk annesi olmasına rağmen tercihi hep en seksi giysiler olur. Bir süre önce Monaco'da düzenlenen bir bağış gecesine de Roberto Cavalli'nin imzasını taşıyan mavili yeşilli seksi bir tuvaletle katıldı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 17.11.2005
405
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.