Magazin

Cameron'un şantajcısı yargı önünde

Cameron'un şantajcısı yargı önünde

Cameron Diaz'a 19 yaşındayken çektirdiği üstsüz fotoğrafları basına satmak tehdidiyle şantaj yapan ve ünlü yıldızdan 3.5 milyon dolar isteyen fotoğrafçı John Rutter aleyhine açılan dava başladı.

Güncellenme tarihi:
Cameron'un en güzel fotoğrafları Savcı David Walgren, Los Angeles Yüksek Mahkemesi'nde fotoğrafların satılmasına izin veren belgedeki imzanın Diaz'a ait olmadığını ve Rutter'in tek amacının Diaz'dan para koparmak olduğunu iddia etti. Fotoğrafların çekildiği 1992'den sonra ortaya çıkmak için 11 yıl bekleyen Rutter'in dairesinde yapılan aramada konuyla ilgili birçok kanıtın bulunduğu öğrenildi. 2003 yılında, "Charlie'nin Melekleri II" filminin vizyona girdiği günlerde Diaz'a şantaj yapmaya başlayan fotoğrafçının, üstsüz fotoğraflar için kendisine 5 milyon dolar teklif edildiğini öne sürdüğü ve eğer Diaz 3.5 milyon dolar vermezse fotoğrafları satarak Diaz'ın adını "Kötü Melek"e çıkartacağını söylediği bildirildi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.07.2005
430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.