Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çağatay'dan 'Berrak Tüzünataç' açıklaması

Çağatay'dan 'Berrak Tüzünataç' açıklaması

Berrak Tüzünataç ile 'Adını Feriha Koydum' dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy’un Çeşme’de şezlongta öpüşürken kameralara yakalanması gündeme bomba gibi düştü

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

BERRAK TÜZÜNATAÇ FOTOĞRAFLARI

Önceki yıl Şahan Gökbakar’la balkonda öpüşürken yakalandıktan sonra uzun süre gündemde kalan Tüzünataç’ın bu kez Çeşme’de arkadaş ortamında kendisinden 6 yaş küçük Ulusoy ile başlayan beraberliği konuşulmaya başlandı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ'TAN AÇIKLAMA (VİDEO)

Gazeteciler tarafından görüntülenince çok sinirlenen Tüzünataç sessizliğini korurken Çağatay Ulusoy’un menajeri Selin Boronkay, “Ortada bir aşktan bahsedemeyiz. Buna tatilde başlayan bir yakınlaşma diyebiliriz. Arkadaş ortamında başlayan bir elektriklenme. Birkaç günlük yeni bir şey” dedi.

Boronkay, Ulusoy’un daha önce yaptığı “Bu camiadan biriyle olmam” şeklindeki açıklamasıyla ilgili “Çağatay 22 yaşında bir oyuncu. O sözü röportajlarında evlilik konusuyla ilgili sorular üzerine kurdu. Bu durum için geçerli bir laf değil” açıklamasını yaptı. Berrak Tüzünataç dün tüm gün twitter’da TT listesinde yer aldı.

(Milliyet)

584
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.