Magazin

Büyüyünce onun gibi olacak!

Büyüyünce onun gibi olacak!

Henüz 13 yaşındayken şöhreti yakalayan Miley Cyrus, yedi yıldır sık sık tarzını değiştiriyor. Kendisine Rihanna'yı örnek alan genç şarkıcı, onun giyim tarzını tepeden tırnağa kopyalıyor.

Güncellenme tarihi:
miley cyrus

KOPYA GİBİ
Sokak modasına düşkünlüğüyle tanınan Rihanna, geçen Kasım ayında katıldığı bir ödül töreninde, deri şort-tişört takımla boy gösterdi. Rihanna'dan beş ay sonra ise Miley Cyrus aynı şortu deri ceket ve büstiyerle birlikte giydi.

DEKOLTESİDE AYNI
Cyrus, geçtiğimiz Mart ayındaki Oscar ödül töreni partisinde sırt dekolteli beyaz bir elbise giymişti. Ondan altı ay önce ise Rihanna benzer tarzda bir elbiseyle kırmızı halıda boy göstermişti.

MİLEY CYRUS (FOTO GALERİ)

TAKIM OYUNCUSU!
Beyzbol ceketi modasının öncülerinden Rihanna, Ağustos 2012'de siyah-beyaz ceketiyle görüntülendi. Üç ay sonra ise bir mağazada görülen Miley'nin üzerinde aynı ceket vardı.

DİŞLERİNİ KAPLATTI
Rihanna, geçtiğimiz Eylül ayında dişlerine altın kaplama yaptırdı. Miley ise Haziran ayında dişlerindeki kaplamalarla objektiflere gülümsüyordu.

RİHANNA (FOTO GALERİ)

(Akşam)

Yayın tarihi: 24.07.2013
720
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.