Magazin

Burcu Güneş, koku tasarladı!

Burcu Güneş, koku tasarladı!

Ünlü şarkıcı Burcu Güneş, yeni albümü ‘’ Gül Kokusu’’ için koku tasarlayan uluslararası esans şirketi MG Gülçiçek fabrikasını ziyaret etti ve MG Gülçiçek danışman parfümörü dünyaca ünlü Christian Vuillemin ile beraber ‘’Gül Kokusu’’ albümünde kullandığı kokuyu MG Gülçiçek Esans Tasarım Atölyesi’nde tasarladı.

Güncellenme tarihi:
burcu

MG Gülçiçek Burcu Güneş ile beraber yaptığı çalışma ile Türkiye’de bir ilke imza attı.Bu yenilikçi çalışma ile Burcu Güneş’in yeni albümün arka kapağında gül kokusu bulunuyor. Albümün arka kapağında yer alan gül resmine dokunan ve koklayan herkes gül kokusunu alabiliyor.

Konserde Gül Kokusu

Burcu Güneş, Bostancı Show Center’da ‘’ Gül Kokusu’’ albümü kapsamında verdiği ilk konserde dinleyicilerine MG Gülçiçek tarafından tasarlanan gül kokusu eşliğinde şarkılar söyledi. Burcu Güneş’in Gül Kokusu albümü için hazırlanan kokunun içeriğinde taze gül yaprakları, gül, menekşe, sardunya ve beyaz misk yer alıyor. Burcu Güneş MG Gülçiçek fabrikasında albümü için tasarlanan kokuyu kendi elleriyle hazırladı.

Yayın tarihi: 16.05.2013
1510
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.