Magazin

Bu yıl ayakları yere basmıyor!

Bu yıl ayakları yere basmıyor!

Tüm dünyada gözlerden uzak yaz tatili yapmak isteyenlerin tercihi özel tekneler, bu yıl Türk sanatçıların da gözdesi.

Türk sanatçılar da artık tekneyle gözlerden uzak günler yaşamayı tercih ediyor. Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu, Nurgül Yeşilçay-Cem Özer, Sibel Can-Sulhi Aksüt ve manken Tuğba Özay kiraladıkları, Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ ise kendilerine ait teknelerde tatil yapıyor.

Eşi ve kızı Zehra'yla birlikte, günlüğü 3 bin euroya kiraladığı ahşap guletle denize açılan Avşar, Ege sahilleri ile Yunan adalarını dolaştıktan sonra Bodrum'a demir attı.

Osman Nejat'ın ilk tatili
Bu yıl anne olan Nurgül Yeşilçay ise, oğlu Osman Nejat ve eşiyle 2 direkli bir tekne kiralayarak soluğu güney sahillerinde aldı. Yeni yayın döneminde bir komedi dizisiyle ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yeşilçay, 15 gün dinlendiklerini söyledi.

Başrolünü oynadığı 'Bir İstanbul Masalı' adlı dizinin ekranlara vedasının ardından eşi Arzum Onan ve oğlu Can'la denize açılan Aslantuğ da, ailesiyle dünya turuna çıkmak istediğini ifade etti.

Ailecek Mavi Tur
Geçen yıl Miami'yi tercih eden Sibel Can da, gelecek hafta eşi Sulhi Aksüt ve çocuklarıyla Mavi Tur'a çıkacak. Özcan Deniz de bu ay içinde denize açılacak isimlerden.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 07.07.2005
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.