Magazin

Bu sözler şaşkınlık yarattı!

Bu sözler şaşkınlık yarattı!

Tüm sanat dünyası Meral Okay için gözyaşı dökerken modacı Cemil İpekçi’den sitem dolu sözler geldi...

Cemil İpekçi, geçtiğimiz aylarda Meral Okay ve onun senaryosunu yazdığı Muhteşem Yüzyıl dizisine ağır eleştirilerde bulunmuştu. İpekçi, Meral Okay’ın cenazesinin kalktığı gün Twitter’da şu sözlerle Okay’a sitem etti: “Yaşarken gönülleri her neden olursa olsun kırmayalım. Yoksa ölümden sonra kırılan kalpler tamir olmuyor. Ben yaşarken gönlümü kırmış kişilerin vefatında da sadece ona rahmet dilerim ama cenazesine gidip Rabbi’me sahtekârlık edemem” dedi.

İpekçi, Meral Okay’ın cenazesinde ağlayan ünlüler için de şu ifadeleri kullandı: “Ölmek de doğmak gibi bu yaşamın bir parçası. Önemli olan bu süreçte kimseyi kırmamak, hatta kendi sorunlarımız olsa da. Cenaze törenlerinde boy göstermek acaba ahirete giden kişiyi ne kadar mutlu eder? Eğer orada içten değilseniz. Şu kısacık rüyada kırmayalım kimseyi. Rabbim yaşarken kimsenin gönlünü kırmadan ve de kimsenin ahını almadan yaşamayı nasip etsin hepimize. Her cenazede yaşamın ne kadar kısa olduğunu ve kendi hatalarımızı anlamak acaba ne kadar samimi ve doğru? Ne oldu rahmetli Erbakan’ın cenazesinde milyonlarca kişi vardı. Şimdi yapayalnız yatıyor. Onun için hele basının olduğu yerde tiyatroya lüzum yok.”

(habertürk)

Yayın tarihi: 13.04.2012
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.