Magazin

Bu laflar kavgada söylenmez

Bu laflar kavgada söylenmez

Burcu Esmersoy, İvana Sert'e taktı. Kolay para harcamadığını belirten Esmersoy, "Ben koca parasıyla yapılan alışverişten bahsetmiyorum. Alın teriyle kazanılan parayla yapılan alışverişten bahsediyorum" dedi.

Güncellenme tarihi:
BURCU ESMERSOY BURADA 'Burcu Esmersoy'la Hesaplı Alışveriş' programının çekimini Starcity Alışveriş Merkezi'nde yapan ünlü spiker, hesaplı alışverişi iyi bildiğini söyledi. İnsanların İstinye Park'ı tercih etmelerine anlam veremediğini belirten Esmersoy, "Orası çok pahalı markaların olduğu bir yer. Sonuçta hepimiz belli gelir sahibi insanlarız. Başka yerden daha ucuza alabileceğimi bildiğim bir ayakkabıyı niye oradan alayım ki? Ben o parayı çok zor kazanıyorum" dedi. Esmersoy, alışveriş yapmayı çok sevdiğini ama parasını kolay kolay harcaya-madığını vurguladı ve ardından lafı İvana Sert'e getirdi; "İvana Sert'in koca parasıyla yaptığı alışverişten bahsetmiyorum. Alın teriyle kazandığın parayla yaptığın alışveriş-ten bahsediyorum" diyerek yeni bir tartış-manın fitilini ateşledi. (Milliyet)
Yayın tarihi: 10.11.2010
389
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.