Magazin

Bu fotoğraf sizce kaç lira?

Bu fotoğraf sizce kaç lira?

Angelina Jolie'nin 12 yıl önce çektirdiği bir fotoğraf, açık arttırmayla satışa çıkarıldı. Açılış bedeli ise 100 bin lira!

Güncellenme tarihi:

Hollywood 'un yıldız ismi Angelina Jolie ’nin bir atla birlikte poz verdiği üstsüz fotoğraftı İngiltere ’nin ün büyük müzayede şirketlerinden Christie’s’de 35 bin sterline yani yaklaşık 100 bin liraya satışa çıkartılacak.

ANGELINA JOLIE FOTOĞRAFLARI

2001 yılında ünlü fotoğrafçı David LaChapelle tarafından çekilen ve bugüne kadar bilinmeyen üstsüz Angelina Jolie fotoğrafın açık artırmada daha yüksek rakamlara alıcı bulması bekleniyor. Beyaz bir atla birlikte poz veren Jolie’nin vücudunda, eski eşi “Billy Bob” yazısı dahil birçok dövme bulunduğu görülüyor. Bu arada Jolie, Billy Bob'dan ayrıldıktan sonra kolundaki o dövmeyi sildirmişti.

Açık artırmada Angelina Jolie’nin 2005 yılında şimdiki eşi Brad Pitt ve çocuklarıyla birlikte masasında dua ederken görüntülendiği siyah beyaz başka bir fotoğraf da 12 bin sterlinden (yaklaşık 33 bin lira) satışa çıkartılacak.

Yayın tarihi: 16.04.2013
602
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.