Magazin

Bu film bitmez

Bu film bitmez

'Mıhlıçay Aşıkları' filmindeki sevişme görüntülerini izinsiz kullandığı gerekçesiyle yapımcı firma ile kavgalı olan oyuncu Selen Görgüzel, bu kez de yapımcı Zafer Ünlü'nün kendisine hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu.

Güncellenme tarihi:
Görgüzel'in dilekçesindede şu iddialara yer verildi: Gerçekten seviştiler iddiası Şüpheli Zafer Ünlü 'Çekim sırasında Görgüzel ile Devrim birlikte konsantre olamıyoruz diyerek beni ve ışıkçıları dışarı çıkardılar. Dışarı çıkarken kamerayı fiksledik. Sonra görüntülere baktık resmen cinsel ilişkiye giriyorlar" demek suretiyle müvekkilemin onur ve saygınlığını rencide edecek şekilde ve basın yoluyla hakaret suçunu işlemiştir. SELEN GÖRGÜZEL BURADA Şüpheli Zafer Ünlü hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak hakkında hakaret suçundan cezalandırılması için kamu davası açılmasına karar verilmesini müvekkilem Selen Emre Görgüzel adına talep etmek zarureti hasıl olmuştur. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.09.2009
1020
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.