Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney'e işkence etmek ister misiniz?

Britney'e işkence etmek ister misiniz?

Britney Spears son dönemde o kadar çok skandala imza attı ki, ondan nefret edenler İnternet'te gruplar oluşturmaya başladı.

KillSomeTime adlı sitede yayınlanan Britney Spears Torture Chamber adlı oyunda ünlü sanatçıya altı kategoride işkence edebiliyorsunuz. Her bölümde sanatçının yaptığı yanlışlar ti'ye alınıyor, tabii bu hataların cezası da kesiliyor. Örneğin ilk bölüm "Pinata"da elinizde sobayla Britney Spreas'ı dövüp rahatlayabiliyorsunuz. Bu bölümün sonunda ünlü şarkıcının bedeni ikiye ayrılıyor.

"Workout" adlı ikinci bölümde ünlü şarkıcının en sevdiği şey olan kızarmış tavuk budunu iple aşağı sallandırıp sanatçıyla dalganızı geçiyorsunuz. Tavuk budunu kapmak isteyen Britney'in ayakları kırılıyor ve üstüne demir bir kasa düşüyor. 26 yaşındaki yıldız hayata veda ettiğinde ise Kevin Federline yılışık bir gülümsemeyle kasadaki paraları alıyor.

Üçüncü bölüm "Donkey"de ise ünlü şarkıcı bir eşeğin saldırısına uğruyor. "Panty Raid" adlı dördüncü bölümde Britney'in defalarca frikik verdiği malum bölgeye biyolojik saldırıda bulunabiliyorsunuz. "Flashback" adlı beşinci bölümde Britney'i bir sandalyeye bağlayarak hayatını film şeridi gibi gözlerinin önünden geçiriyorsunuz. Film tabii ki, sanatçının imza attığı skandallardan oluşuyor. Ve Britney bu filmi defalarca izledikten sonra intihar ediyor.

Son bölüm "Drink up"ta ise Britney'i çok sevdiği votkayla sarhoş ediyorsunuz. Britney o kadar çok içiyor ki en sonunda kendi kusmuğuyla boğuluyor.
(Hürriyet)
378
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.