Magazin

Britney "sanal alemin şampiyonu" oldu

Britney "sanal alemin şampiyonu" oldu

Britney Spears, 2004'te İnternet'te hakkında en çok arama yapılan isim oldu.

America Online'ın (AOL) yaptığı değerlendirme, Spears'ı 2004 yılında "sanal alemin şampiyonu" ilan etti. Yıla Ocak ayında çocukluk arkadaşı Jason Alexander ile evlenerek başlayan Spears, Las Vegas'taki Little White Kilisesi'nde yapılan evlilikten hemen pişman oldu.

55 saatlik evlilik
Evliliğin iptali için başvuran Spears'ın bu kısacık macerası 55 saat sürdü. Bir süre ortalarda görünmeyen ve albüm çalışmalarına da ara veren Spears, yılın ortalarında turneye çıkacağını açıkladı. Turneye günler kala New York'ta rapçi Snoop Dogg ile seslendirdiği "Outrageous" adlı parçanın klip çekimleri sırasında düşen güzel şarkıcının dizinin incindiği belirtildi. Bunun üzerine turneyi iptal eden Spears, kısa süre sonra bir gönül macerasıyla daha ortaya çıktı.

İkinci evliliğini gerçekleştirdi
Dansçı Kevin Federline ile evlenmeye karar veren güzel yıldız kısa sürede bunu da gerçekleştirdi. Şu günlerde "evinin kadını" olduğunu açıklayarak malikanesine kapanan Spears, böylece yıl boyunca gündemde kaldı. Herkesin merakını üzerine çeken Spears, 2004 yılında internette hakkında en çok arama yapılan isim oldu.

Spears'ın baş rakibi: Paris Hilton
Skandallarla gündemde kalmak sözkonusu olunca Britney Spears'ın çok dişli bir rakibesi var: Paris Hilton. Pembe ağırlıklı kıyafetleri, takıları, televizyondaki şov programı, "Nasıl Mirasyedi Olunur" adlı kitabı ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hilton otellerinin genç varisi de AOL'nin en çok arananlar listesindeki ikinci sırayı "bileğinin hakkıyla" elde etti.

En çok aranan ikililer
Televizyonda yayınlanan "Regis and Kelly Show" adlı programın iki sunucusu Regis Philbin ve Kelly Ripa ile ünlü ikiz kardeşler Mary-Kate ve Ashley Olsen da en çok aranan "ikililer" oldu. Amerikan Futbol Süper Kupası'nın (Super Bowl's) devre arasında yaptıkları şovda Justin Timberlake'in göğsünü açmasıyla skandal yaratan Janet Jackson da sanal alemi altüst eden ve en çok aranan isimler arasında yer aldı.
Yayın tarihi: 18.12.2004
424
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.