Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Brad Pitt'in aşk defteri

Brad Pitt'in aşk defteri

Hollywood kadınları, Brad Pitt'in çekiciliğine karşı koymayı da, onu kendilerine bağlamayı da başaramıyorlar.

Brad Pitt'in beraber olduğu ünlü isimler sağ taraftaki Foto Galeri'de!

41 yaşındaki aktörün özel hayatı, yarıda kesilmiş aşk serüvenleriyle dolu.

Christina Applegate
Brad Pitt, ünlü bir oyuncu olmadan önce 'Evli ve Çocuklu' dizisinin yıldızı Christina Applegate ile beraberdi. O dönemde Pitt, adı sanı duyulmamış bir oyuncu adayıydı. Christina ise çoktan üne kavuşmuştu. Bu ilişkide terk eden Christina Applegate oldu. Sevgilisini bir başka erkek uğruna terk etti.

Sinitta
80'li yılların ortalarında Brad Pitt, 'Dallas' dizisinde önemsiz bir rolde oynarken, ünlü şarkıcı Sinitta ile tanışmak istedi. İlişkileri birkaç yıl kısa aralıklarla devam etti. Pop şarkıcısı Sinitta'nın çılgın yaşamına, yakışıklı oyuncu ayak uyduramadı.

Juliette Lewis
1989'da çekilen 'Ölmek İçin Çok Genç' isimli filmin başrol oyuncuları Juliette Lewis ile Brad Pitt, birbirlerine delice aşık oldular. İlişkileri tam beş yıl sürdü. Pitt, Gwyneth Paltrow uğruna sevgilisini terk etti. Juliette Lewis, onu hala unutamadığını gizlemiyor.

Thandie Newton
İşte Brad Pitt'in iki sevgili arasına sığdırdığı kısacık bir aşk macerası! Juliette Lewis ile ayrılmadan hemen önce 1994 yılında 'Vampir ile Söyleşi' isimli filmde rol alan Pitt, rol arkadaşı Thandie Newton ile birlikte oldu. Bu ilişki diğerlerine göre daha kısa sürdü.

Gwyneth Paltrow
1994 yılında 'Seven' filminde aktörün eşini canlandıran Gwyneth Paltrow, film çekimleri sırasında Brad Pitt'e aşık oldu. Tek taraflı bir aşk değildi bu. İlişkileri tam üç yıl sürdü. Ha bugün, ha yarın nişan tarihi açıklanacak diye beklenirken, sonunda nişan açıklandı. Fakat düğün tarihi hiçbir zaman açıklanmadı.

Jennifer Aniston
İşte Brad Pitt'i nikah masasına oturtmayı başaran tek kadın! 'Friends 'dizisinin sevimli yıldızı, hayatının en mutlu günlerini geçirdiği beş yıllık eşi tarafından Angeline Jolie uğruna terk edildi. Oysa aktör, güzel eşi için 'hayatımın kadını' deyimini kullanıyordu.

Angelina Jolie
Brad Pitt, hala birlikteliklerini itiraf etmediği son sevgilisi Angelina Jolie ile de genel kuralı bozmadı. Önce rol arkadaşı oldu, sonra da sevgili! Aktörün Angelina Jolie ile yaşadığı serüvene bir son tahmin etmeye imkan yok. Çünkü hem Brad Pitt'in, hem de Angelina Jolie'nin yarın ne yapacağını kimse bilemez!
(Hürriyet)
539
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.