Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Brad Pitt'i kendi silahıyla vuracak

Brad Pitt'i kendi silahıyla vuracak

Jennifer Aniston, sonunda depresyondan çıktı. Eski eşi Brad Pitt'i 'Bay ve Bayan Smith'teki rol arkadaşı Angelina Jolie'ye kaptıran ve uzun süre evinden dışarı adım atmayan Aniston, son filminin çekimlerinde neşeli tavırlarıyla dikkat çekiyor.

"Friends" dizisinin yıldızı Jennifer Aniston'ın yüzü, geçtiğimiz ocak ayında kocası Brad Pitt'ten ayrıldığından beri gülmüyordu.

Eski eşinin "Bay ve Bayan Smith" filmindeki rol arkadaşı Angelina Jolie'yle ilişkisinin sık sık gündeme gelmesiyle morali bozulan 36 yaşındaki oyuncu, depresyonun eşiğine gelmiş ve evinden dışarı adım atmaz olmuştu.

Yaşadığı zor günlerde yakın arkadaşlarının yalnız bırakmadığı Aniston'ın "Bay ve Bayan Smith" filminin afişlerini görmeye tahammül edemediği için dışarı çıkmadığı söyleniyordu. Kısa bir süre önce "The Break Up" (Ayrılık) adlı filmin çekimleri için Chicago'ya gelen ve Peninsula Otel'e yerleşen oyuncu, burada da otelden çıkmamış ve bitkin görüntüsüyle dikkat çekmişti.

Sarmaş dolaş pozlar
Neyse ki Jennifer Aniston'ın kendini toparlaması çok uzun sürmedi. Filmin çekimlerinin başlamasıyla hızlı bir tempoya giren oyuncu, bu sayede yaşadığı sorunları düşünmeye bile zaman bulamaz hale geldi. Boşanma arifesindeki bir çiftin hikayesini anlatan ve adı "Ayrılık" olan filmin son dönemde yaşadıklarını çağrıştırmasıysa onu üzmek yerine espriler yapmasına yol açtı.

Aniston'ın setteki neşeli tavırları ve rol arkadaşı Vince Vaughn'la olan samimiyeti de kısa sürede herkesin dikkatini çekti. İkilinin sette çekilmiş sarmaş dolaş fotoğrafları, aşk söylentilerini beraberinde getirdi. Film ekibinin 'Birbirlerinden çok hoşlanıyor gibiler. Sürekli gülüyorlar' açıklamaları da bu söylentileri doğrular nitelikteydi.

Söylentilerin giderek yayılması üzerine Jennifer Aniston'ın basın sözcüsü bir açıklama yaptı. Aniston'ın arkadaşlarına sarılmayı sevdiğini söyleyen basın sözcüsü, ikilinin sadece arkadaş olduğunu belirtti. Filmin çekimleri tamamlanana kadar bu ilişki aşka dönüşür mü bilinmez, ama ikilinin birbirlerine çok yakıştığını düşünenlerin sayısı giderek artıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.07.2005
331
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.