Magazin

Boyları kısa ama yetenekleri fazla

Boyları kısa ama yetenekleri fazla

Şov dünyası, 'boy fakiri' yıldız kaynıyor. Ufacık tefecik görüntülerine rağmen, birbirinden başarılı işlere imza atan ünlüler, kısalıklarını gölgede bırakmayı çok iyi beceriyor.

Güncellenme tarihi:
Boylarından büyük işler yapan ünlülerin fotoğrafları sağ taraftaki Foto Galeri'de! Hollywood'un dünyaca ünlü birçok yıldızı, rol aldıkları filmlerde ya da hayranlarına seslendikleri dev sahnelerde 'dev gibi' görünseler de, boylarının kısalığıyla dikkat çekiyor. 1.52'lik Kylie Minogue, Madonna ve Danny DeVito'dan tutun da, Salma Hayek'e kadar Hollywood'un pek çok starı, 'boy fakiri' kapsamına giriyor. Numara yapıyorlar Başarılarını yeteneklerine borçlu olsalar da, birçok kısa ünlünün fotoğraflarda uzun görünmek için 'numara' yaptığı da biliniyor. Sky.com. adlı İnternet sitesinin haberine göre, fotoğraf çekimleri sırasında yüksek kutuların üzerine çıkanlar olduğu bile söyleniyor! Eva'dan Shakira'ya uzanan skala 'Desperate Housewives' adlı TV dizisinin yıldızı Eva Longoria, sık sık 'seksi' seçiliyor ama o da boy sorunu yaşıyor. Eva, minicik boyuna rağmen çok iş başarıyor. 'Fight Club' filminden tanıdığımız Helena Bonham Carter, Lauryn Hill ve kıvrak danslarıyla sevilen Shakira da yıldızlar aleminin kısa boylularından. Bu isimler, kısa olmanın şöhret yolunda engel teşkil etmediğini kanıtlıyor. Bizde de durum farklı değil Ülkemizde de boyları kısa ama kendileri alanlarında devleşmiş pek çok isim bulunuyor. Türk Pop Müziği'nin 'minik serçe'si Sezen Aksu, kışkırtıcı klibiyle konuşulan Gülşen, başarılı şovmen Okan Bayülgen, 'Popstar' Tarkan, Tuğçe Kazaz'la olan beraberliği sırasında boy sorunu gündeme gelen Kenan Doğulu, boylarının kısalığını yeteneklerinin gerisinde tutan ünlüler arasında yer alıyor.
Yayın tarihi: 27.07.2005
614
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.