Magazin

Boşanmalarının nedeni Scientology mi?

Boşanmalarının nedeni Scientology mi?

33 yaşındaki Katie Holmes’ten boşanmaya hazırlanan Tom Cruise’un ilk iki eşi de ünlü oyuncudan ayrıldığında 33 yaşındaydı. İngiliz basınına göre bu durum Scientology’yle bağlantılı.

Güncellenme tarihi:

KATIE HOLMES FOTOĞRAFLARI

Üçüncü kez boşanma hazırlığında olan başarılı aktör Tom Cruise’la ilgili ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı. 3 kez evlenen Cruise, kadınlardan hep aynı yaşta ayrılıyor. Cruise’un ilk eşi Mimi Rogers ve ikinci eşi Nicole Kidman ünlü oyuncudan ayrıldıklarında 33 yaşındaydı. 6 yıllık evliliğin ardından Cruise’a boşanma davası açan Katie Holmes da 33 yaşında.

33’ün Cruise’a uğursuzluk getirdiğini ifade eden İngiliz basını bu durumun Scientology’yle bağlantısı olabileceğini öne sürdü. Scientology’nin ilk kilisesinin bulunduğu Arizona Eyaleti’nin Phoenix kenti 33’üncü paralelde yer alıyor. Öte yandan ikilinin boşanma nedenleri konusundaki iddialara ise bir yenisi eklendi. Cruise’la birlikteliği sırasında onun gölgesinde kaldığı için boşanma kararı alan Holmes’ün 6 yaşındaki kızı Suri’yi Scientology’den korumak için boşandığı iddia edildi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 02.07.2012
414
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.