Magazin

Boşanma sebebi ihanet mi

Boşanma sebebi ihanet mi

Buket Dereoğlu ile 5 yıldır evli olduğu Özgür Özgülgün boşanıyor. Futbolcu Sinan Demircan ile ilişkisi olduğu öne sürülen Dereoğlu, "Bu hafta içinde boşanma davamız var. Hâlâ evliyim o yüzden konuşamam" dedi.

Oyuncu Özgür Özgülgün ile 5 yıl önce nikah masasına oturan Buket Dereoğlu'nun evliliği bitmek üzere. Can isminde bir oğulları olan çift, boşanmaya karar verdi. Giresunspor'da oynayan 20 yaşındaki futbolcu Sinan Demircan'la ilişkisi olduğu öne sürülen Dereoğlu, bu hafta boşanma davalarının gerçekleşeceğini söyledi.

İhanet iddialarına da yanıt veren Buket Dereoğlu şunları söyledi:

"Yazılanlar saçma şeyler. Özgür ile evliliğimiz şu an hâlâ devam ediyor, o yüzden konuşmak istemiyorum. Bu hafta içinde boşanma davamız gerçekleşecek. Konuyu uzatmak istemiyorum. Bir çocuğumuz var, o yüzden konuşmak istemiyorum. Herkesin evliliğinde yaşadığı özeldir. Dışarıda konuşulan şeyler çok da önemli değil. Evliliğimizde sorunlar vardı. Her evlilikte de olabilecek şeyler yaşadık. Fakat bunu aşamadık. O yüzden de boşanmaya karar verdik" dedi.
Dereoğlu'nun eşi Özgür Özgülgün ise ihanet iddialarını gazetede okuduğunu ve bunun hakkında yorum yapmak istemediğini söyledi. Özgülgün boşanma hakkında da suskun kalmayı tercih etti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.11.2009
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.