Magazin

Bizi fantezi objesi haline getirdiler

Bizi fantezi objesi haline getirdiler

NTV'de Mirgün Cabas ve Hakkı Devrim'in sundukları 'Günlerin Getirdiği' programına konuk olan Hande Ataizi, son dönemde magazinciler ve ünlüler arasında yaşanan tartışmalarla ilgili konuştu.

Güncellenme tarihi:
"Biz birebir fantezi objesiyiz" diyen Ataizi, magazinde ünlülerle ilgili yapılan inişli çıkışlı bir takım haberler nedeniyle kendilerinin farklı bir imaja büründürüldüğünü söyledi. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN "Hande Ataizi sabah erken kalkıyor, sabah sporunu yapıyor, düzgün besleniyor haber değil ama 'Ayağı kaydı düştü, oradan bilmem ne fırlattı, o ona laf söyledi' şimdi bunlar drama unsuru taşıdığı için bunlar cazip geliyor" diye konuşan ünlü oyuncu, bütün magazincileri de aynı kefeye koymadığını belirtti. BRUCE WİLLS'E BİLE YAPTILAR Bu hafta Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü star Bruce Wills'le ilgili bir örnek de veren Hande Ataizi, "Ona da Reina'da sinir krizi geçirdi, ağladı, yemekleri beğenmedi... Reina'nın sahibi de diyor ki Bruce Wills gelmedi ki benim mekanıma, sinir krizi geçirsin, yemekleri beğenmesin" diyerek geçenlerde kendisinin Altın Portakal heykelini barda unuttuğuyla ilgili habere gönderme yaptı. UNUTMADIM DİYORUM ANLATAMIYORUM Hande Ataizi, "Diyorum ki unutmadım. Resepsiyona bıraktım, bana gönderdiler diyorum. Kimse beni dinlemiyor" diyerek ısrarla unuttuğuna dair haberler yapıldığını söyledi ve "Unutmadım diyorum, sesimi duyuramıyorum" dedi. Televizyon Gazetesi.com
Yayın tarihi: 29.10.2009
480
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.