Magazin

Biz zaten küs değiliz

Biz zaten küs değiliz

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi "Aşk-ı Memnu"nun başrol oyuncularından Beren Saat'in eski sevgilisi Bülent İnal'la yeniden bir araya geldiği haberi üzerine genç oyuncu açıklama yaptı.

Güncellenme tarihi:
Spor salonuna birlikte gittikleri ve uzun süre vakip geçirip yediklerini kabul eden Beren Saat, "Biz Bülent'le hiç küsmedik ki. Yeniden birleşmedik ama ara sıra görüşüyoruz. Birileri görüp yazmıştır. İkimiz de o spor salonuna üyeyiz ama el ele değildik" dedi. FOTO GALERİ Beren Saat ile Bülent İnal'ın, spor salonunun locasında birlikte yemek yediği, yüzdükleri ve rahat tavırlar sergiledikleri iddia edilmişti. O yemekten haberim yok Geçtiğimiz günlerde "Aşk-ı Memnu" dizisinin iki başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat'in, Zekeriköy'de bir restoranda buluştukları ve baş başa yemek yedikleri, bir saat süren yemekten haberi olmayan Meltem Cumbul'un bu durumdan oldukça rahatsız olduğu iddia edilmişti. Şu sıralar bir sinema filmi senaryosu yazan, bu yüzden zamanının çoğunu evinde, bu senaryo üzerine çalışarak geçiren Meltem Cumbul, "Böyle bir yemek yok, doğru değil. Bu tip haberlerin içinde olmaktan, herhangi bir açıklama yapmaktan pek hoşlanmıyorum. Beni bulmamış ve sormamış olun" dedi. Cumbul, Kıvanç Tatlıtuğ ile herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığı şeklindeki sorumuza da, "Hiçbir sorun yok" demekle yetindi.
Yayın tarihi: 08.08.2009
424
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.