Magazin

'Bıyıksız erkekleri severim'

'Bıyıksız erkekleri severim'

Asena katıldığı bir fuarda bıyık takıp gazetecilere poz verdi.

Asena'nın fotoları sağda

Bir dönem İbrahim Tatlıses'le birlikte olan ünlü oryantal, bıyıksız erkekleri daha çok sevdiğini söyledi.

Ünlü oryantal Asena CNR'da düzenlenen Ticari Araçlar Fuarı'nda tanıtıma katıldı. Asena, tanıtım sırasında erkek kıyfafetleri giyince, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Erkek kıyafetleriyle birlikte bir de bıyık takan Asena gazetecilere poz verirken, "Nasıl arkadaşlar bıyık bana yakışmış mı" diye sordu. Bir dönem İbrahim Tatlıses'le birlikte olan Asena, tercihinin bıyıksız erkek olduğunu söyleyerek, "Aslında öyle kesin bir tercihim yok. Ama illa nasıl olsun derseniz, bıyıksız olsun derim. Çünkü bıyıksız erkek daha temiz ve hijyenik oluyor" diye konuştu.

Asena gazetecilerin, "Sevgilinin bıyığını kestirir misin" sorusuna ise "Ben karışmam. Benim sevgilimin sakalı var. Ben erkek arkadaşımı koluma takıp da bu benim arkadaşım diye ortaya çıkmam. Ben erkek arkadaşımla birlikte geziyorum bir gün görür ve çekersiniz. Bunun için özel çaba harcamıyorum" şeklinde cevap verdi..
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.05.2006
370
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.