Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Biri bizi tırmalıyor!

Biri bizi tırmalıyor!

'Biri Bizi Gözetliyor' benzeri programlar dünyanın her yerinde hem çok rağbet görüyor, hem de eleştiri alıyor.

Bir grup insanı seyretmenin anlamsız olduğunu düşünüyorsanız, ABD'de gösterilen yeni bir program belki size daha uygundur. Bu evden kavga-gürültü değil, mırıltı sesleri yükseliyor. Çünkü yarışmacılarımız, 10 evsiz kedi.

Amerikan televizyon kanalı Animal Planet'ın başlattığı bu realite şov sayesinde sahipsiz 10 kedi hiç beklemedikleri bir üne kavuştu. Programda kediler, özel hazırlanmış bir mekânda gönüllerince yaşıyor. Kameraların 24 saat izlediği kedilerden her gün biri, seyirci oylarıyla evden ayrılıyor.

Prodüktörler ufak kedi divanları, kedi yatakları ve oyuncak balıkların bulunduğu akvaryum dahil, her şeyi ayarlamış. Evde kalan son kedinin birinci olduğu yarışma bittiğinde ise sadece birinci olana değil, tüm kedilere birer ev bulunacak. Bir hayvan hakları derneğinin öncülüğünde düzenlenen programın amacı sahipsiz kedilerin yuva bulmasını sağlamak. Yarışma, www.meowmixhouse.com adresinden internetten de takip edilebiliyor.
(Radikal)
360
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.