Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Bir sürü erkekle fingirdeşiyorum' (VİDEO)

'Bir sürü erkekle fingirdeşiyorum' (VİDEO)

Oryantal Asena’dan canlı yayında ağızları açık bırakan itiraflar geldi... Bir sürü erkek arkadaşı varmış, fingirdeşiyormuş.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
'Bir sürü erkekle fingirdeşiyorum'

Star TV'de yayınlanan Melek programının bu sabahki konuğu olan dansöz Asena, şaşkına çeviren itiraflarda bulundu.

Sunucuların "sevgilin var mı" sorusuna Asena, "bir sürüüü..." karşılığını verdi. Ardından gelen sözler ise anlattıklarının "şaka" olmadığını ortaya koydu.

ASENA'DAN ŞOK AÇIKLAMALAR (VİDEO)

ASENA'NIN FOTOĞRAFLARI

Asena şunları söyledi;

"Bir sürü erkek arkadaşım var... Hepsi ile fingirdeşiyorum. Bir tane vardı pırtt diye o da gitti. (özel olan yok mu sorusu üzerine diyor) Yurt dışında yaşıyor, arada bir geliyor."

Sunucuların şaşkın bakışları arasında "hızlı aşk" hayatına dair hızlı itiraflarına devam eden Asena, "Son 2 senedir Asena'yı kimse tutamıyor. Sevgilerim içinde Türk de var yabancı da var. Amaaan! Gencim güzelim ne yapayım" dedi.

Sunucunun "mutlaka çocuk yap" sözlerine üzerine de Asena "hovardalığını" sürdürdü ve "Kimden, hangisinden yapayım?" karşılığını verdi. Sunucu "özel olanından" karşılığını verince "Hiç biri güven vermiyor. Şımartıyorlar, hediyeler veriyorlar ama evleneceğim adam yok" dedi.

PED REKLAMINDA OYNAMAK İSTİYORUM

Asena canlı yayında "reklamda oynamak istediğini" de dillendirdi. Kendisine uygun reklam olarak da "kadın pedini" uygun bulmuştu. Bu konuda da hayli ciddiydi.
Şunları söyledi;

"Ben artık reklamda oynamak istiyorum. Ped reklamlarına çıkmak istiyorum. Ben sporcuyum, dansçıyım, o reklamı en iyi ben yaparım."

724
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.