Magazin

'Binbir Gece' karıştı!

'Binbir Gece' karıştı!

'Binbir Gece' dizisindeki 'ahlaksız teklif', televizyon izleyicilerini ikiye bölmüştü.

Kimileri 150 bin dolarlık teklifin ahlaksız olmadığını söylerken, kimileri de Şehrazat'ın bu teklifi kabul etmemesi gerektiğini savunmuştu. Şu sıralar ise, "ahlaksız teklif"in aslında 150 bin dolar değil 60 bin dolar olduğu konuşuluyor.

Böyle konuşulmasının nedeni ise, "Binbir Gece"de "ahlaksız teklif"i yapan patron Onur Bey'in yani Halit Ergenç'in, Şehrazat rolünü canlandıran Bergüzar Korel'in banka hesabına 60 bin dolar havale göndermesi.

Bir bankacının bu havaleyi farketmesi ve dekontunu internette yayınlaması üzerine ortaya atılan "ahlaksız teklif"in aslında 60 bin dolar olduğu, hem dizi ekibini hem de oyuncuları arhatsız etti. Bergüzar Korel'in menajeri Ayşe Barım, sorular üzerine olaydan haberdar olduğunu, olayın aslının ise Bergüzar Korel'in ev taşıması sırasında Halit Ergenç'ten 60 bin dolar borç almasından başka bir şey olmadığını ve Korel'in bu borcunu ödediğini açıkladı.

Şimdilerde, dekontu internete sızdıran bankacının kimliği merak ediliyor. Bilişim polisi ise, bu bankacının peşinde...
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.12.2006
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.