Magazin

Bilgisayarda 'ideal kadın'ı yarattılar

Bilgisayarda 'ideal kadın'ı yarattılar

İngiliz Express gazetesi, okuyucuları arasında bir anket düzenleyerek 'ideal kadın'ı yarattı.

İdeal için güzellikleri örnek alınan ünlüler sağ taraftaki Foto Galeri'de!

İngiltere'de bir gazetenin okuyucuları hayallerindeki ideal kadını belirledi. Gazete yönetimine de bu kadını "şekillendirmek" düştü.

İngiliz Express gazetesini e-posta yağmuruna tutan kadın okuyucular hayallerindeki kaşı gözü tarif etti, ünlü yıldızlardan örnekler verdi.

Zeta gibi masum!
Okurlar Catherine Zeta Jones gibi saf ve masum bir yüz, Friends dizisindeki rolüyle tanınan ve Hollywood'un yakışıklılarından Brad Pitt ile yaptığı evlilikle milyonlarca kadını kıskandıran Jennifer Aniston'unki gibi uzun ve sarı saçlara bayıldıklarını anlattılar.

Kelly'nin göğüsleri, J'Lo'nun kalçası
Anlaşılan Kelly Brook'un dik ve büyük göğüsleri, Latin şarkıcı Jennifer Lopez'in ilk bakışta dikkati çeken kalçası ve ünlü şarkıcı Kylie Minogue'un uzun ve şekilli bacakları kadınların tam da kendi vücutlarında görmek istedikleri gibi.

Vücut değerlendirmesinde Berry
İngiliz Express gazetesi de bu tariflerle "ideal kadın"ı yarattı. Kadın okuyucuların genel vücut değerlendirmesinde ise Halle Berry ipi göğüsledi.
Yayın tarihi: 05.08.2005
418
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.