Magazin

Bikiniyle görüntülenmek istemiyorum

Bikiniyle görüntülenmek istemiyorum

Genç assolist Petek Dinçöz, fan club üyeleri ile Maçka Frame Restorant'ta bir araya geldi. 30 kişinin katıldığı buluşmada Petek, hayranlarıyla birlikte şarkılar söyleyerek, pasta kesti.

Güncellenme tarihi:
Hayranlarının, Dinçöz'e oyuncak bebek hediye etmeleri dikkat çekerken, güzel sanatçı, "2 ay daha anne olamayacağım. Çünkü guatr çıktı tedavi olup hemen hamile kalacağım" dedi. Fanlarının yoğun ilgisi ile karşılaştığı için hayli mutlu olan Petek Dinçöz, bu sezonda neler yapacağını da ilk kez sevenlerine anlattı. Sabah programının başlayacağını anlatan Petek, "Yeni klip ve programdaki saçım, makyajım hakkında fanlarımın fikirlerini aldım" diye konuştu. Petek Dinçöz, yaz boyunca büyük bir sessizliğe neden büründüğü sorulduğunda ise; 'Uzun bir yat turuna çıktım. Rahat rahat bikinimi giyip, güneşlendim. Artık evli biriyim, bikinili poz vermek istemiyorum diyerek, bikinili poz veren evli sanatçılara gönderme yapmayı ihmal etmedi. Dinçöz, şöyle devam etti: "Uzun yat turunda kafa dinledim, enerji depoladım. Bu arada guatr olduğum için iki ay daha anne olamayacağım. İki aydan sonra bebek için çalışmalara başlayacağız" diyerek, en kısa zamanda anne olmak istediğini özellikle bebeğinin kız olması için dua ettiğini belirtti.
Yayın tarihi: 31.08.2008
459
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.