Magazin

Beyonce'a büyük suçlama

Beyonce'a büyük suçlama

Gösteri dünyasında sanatçılar arasında büyük çekişmelerin yaşanması doğal karşılanır. Ancak bazen bu rekabette sınırlar zorlanıyor. Beyonce Knowles, Britney Spears'ın gösterisini taklit etmekle suçlanıyor.

Beyonce Knowles, 31 Ağustos gecesi düzenlenen 2006 MTV Video Müzik Ödülleri'nde, yeni single'ı Ring the Alarm'ı söylemek üzere sahneye çıktığında üzerinde uzun bir yağmurluk vardı. Sanatçı sahneye çıktıktan kısa bir süre sonra yağmurluğunu çıkarıp daracık siyah deri şortu ve uzun siyah deri çizmeleriyle şovuna devam etmişti. Beyonce şarkısını bitirdiğinde büyük alkış almıştı. Ancak aradan kısa bir süre geçtikten sonra ilginç bir iddia ortaya atıldı.

TAKLİT Mİ ETTİ?
Beyonce, 2003 yılında aynı ödül törenine katılan Britney Spears'ın şovunu taklit etmekle suçlandı. Spears, Me Against the Music şarkısını söylemek için sahneye uzun bir yağmurlukla çıkmış daha sonrada üzerindeki yağmurluğu çıkarıp daracık deri şort ve uzun deri çizmelerle şovuna devam etmişti.

SPEARS HENÜZ KONUŞMADI
Spears bu aralar çocuklarıyla ilgilendiği için Beyonce'nin bu davranışı hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Beyonce, gibi bir önemli bir yıldızın başkasının şovunu neden taklit ettiği ise müzik dünyasında hálá merak konusu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 29.09.2006
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.