Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Berrak'ı çıldırtan anlar!

Berrak'ı çıldırtan anlar!

Berrak Tüzünataç, birlikte yemeğe gittiği İsmail Hacıoğlu'nun gazetecileri fark eder etmez kendisini bırakıp kaçması üzerine çılgına döndü.

Okan Bayülgen'in eski sevgilisi Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz akşam oyuncu İsmail Hacıoğlu ile bir restorandaydı. Ancak dışarıdaki kameraları fark edince ikilinin keyfi kaçtı. Hacıoğlu, bunun üzerine tek başına mekandan çıktı.

Basın mensuplarının "Berrak Hanım'la birlikte miydiniz?" sorusuna Yok babacım ya, yapma gözünü seveyim. Ayıptır, günahtır" diye yanıt veren oyuncu, ardından bir taksi çevirip oradan ayrıldı.Tüzünataç, olay sonrası bir ara sokakta otomobilleri tekmelerken "Zoom" kamerasına yakalandı.

Otomobilleri tekmeledi
Onun kendisini bırakıp gideceğini düşünmeyen Berrak Tüzünataç, bu gelişme üzerine çılgına döndü. Az zonra da bir ara sokakta kendi kendine "Kaçma benden kaçma" diye bağırıp çağırırken, otomobillere tekme atarken görüldü.


Çok geçmeden bu kez Hacıoğlu'nun ardından "Kaç benden o zaman, benimle bir daha dışarı çıkma" diye söylenmeye başladı. Star TV'deki Zoom programına buşekilde yakalanan Tüzünataç, soruları yanıtsız bıraktı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.06.2008
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.