Magazin

Berrak Tüzünataç'tan şok hamle

Berrak Tüzünataç'tan şok hamle

'Balkon sefası'nın kahramanı Berrak Tüzünataç mahkemeye başvurdu, ihtiyati tedbir kararı alındı.

Güncellenme tarihi:
Tüzünataç'ın avukatları kararı görüntüler çekildikten bir gün sonra çıkarttırabildi. Kararda Tüzünataç'ın toplum önünde küçük düşürüldüğü ifadesi yer aldı.
  • BERRAK BURADA! Komedyen Şahan Gökbakar ile oyuncu Berrak Tüzünataç'ın Boğaz'da çekilen görüntüleri ile ilgili olarak yayın yasağı getirildi. İstanbul Şişli 2. Sulh Hukuk Mahkemesi'nin 16 Temmuz 2010 tarih ve 2010/139 D. iş sayılı kararı ile mahkemeden tespit isteyen oyuncu Birsen Berrak Tüzünataç'ın vekili Huzur Radyo ve Televizyon A.Ş. aleyhine talep edilen ihtiyati tedbir kararı uygulamaya konuldu. Şişli 2. Sulh Hukuk Mahkemesi'nin kararında, "FOX TV Bizden Kaçmaz magazin programı ile diğer görsel ve yazılı basın yayın organlarında yayınlanan müştekiye yönelik görüntülerin kişilik haklarını zedeleyici mahiyette olduğu kanaatine varıldığı, söz konusu görüntülerin sözlü ve yazılı basında haber yapılması ve yayın kuruluşlarında yayınlanması hususunda M.K'nın 2/24 ve BK.'nın 49. maddeleri gereği mahkemelerince 15 Temmuz 2010 gün ve 2010/139 D. iş sayısı ile 'ihtiyati tedbir kararı' alınmıştır" denildi.
    Yayın tarihi: 17.07.2010
  • 475
    dahafazlası
    YORUMLAR
    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.