Magazin

Beren Saat ve Kenan Doğulu Galata Kulesi'nde evlenecek

Beren Saat ve Kenan Doğulu Galata Kulesi'nde evlenecek

Ünlü çiftin nikah masasına nerede oturacağı belli oldu. Beren Saat ve Kenan Doğulu Galata Kulesi'nde dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında yaptırılan 1500 yıllık tarihi Galata Kulesi, Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun düğününe ev sahipliği yapacak.

Bir süre önce aile arasında sessiz sedasız nişanlanan Saat ile Doğulu, otantik bir düğün yapmak istedikleri için kendilerine önerilen birçok mekan arasından Galata Kulesi'ni seçti.Dev bir nikah masası kurulacak
Kulenin tepesindeki restoranda gerçekleşecek düğün töreni için bir organizasyon firmasıyla anlaşan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, nisan ayının ikinci haftası nikah masasına oturacak.

Saat ile Doğulu, restoranın Boğaz ve Haliç 'i gören penceresinin önüne kurulacak dev nikah masasında hastalıkta-sağlıkta ölüm onları ayırana kadar birlikte olmak için birbirlerine "Evet" diyecekler.

Yayın tarihi: 27.02.2014
8477
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.