Magazin

Benimle evlenir misin?

Benimle evlenir misin?

Ünlü sanatçıların her şeyi olduğu gibi evlilik teklifleri de farklı...

OK dergisi son sayısında ünlülerin evlenme tekliflerini haber yaptı. İşte ünlülerin ilginç evlenme tekliflerinden dört örnek.

Kesekáğıdında yüzük
Usta yönetmen Guy Ritchie, Madonna'nın 42. doğum gününde, ünlü şarkıcının yatağının kenarına küçük bir kesekáğıdı bırakmış. Madonna tam kese kağıdını buruşturup atmak üzereyken içinde bir şeyin parıldadığını fark etmiş. Üç elmaslı yüzük, Ritchie'in evlenme teklifi yerine geçmiş. Üç elmas, anne, baba ve oğlu simgeliyormuş.

Yarış pistinde teklif
Evlenme teklifi genelde erkeklerden gelir. Ancak asi şarkıcı Pink beklemeye tahammülü olmadığı için motosiklet yarışçısı sevgilisi Carey Hart'a billboard ilanla evlenme teklifinde bulunmuş. Hart'ın yarıştığı pistin en keskin virajına 'Benimle evlenir misin Carey' yazılı billboard astıran Pink, sevgilisinin yarışı yarıda bırakmasına neden olmuş. Pink, yüzük yerine de dövmeyi tercih etmiş. Çılgın sevgililer o gün bileklerine True Love (Gerçek Aşk) sözünü dövme yaptırmış.

Çölde teklif başkadır
Ünlü İngiliz futbolcu Ashley Cole, pop müziğin genç sesi Cheryl Tweedy'ye Dubai'de çölde deve gezisi yaparlarken evlenme teklifinde bulundu. Ashley, deveden inen sevgilisinin önünde diz çöküp "Benimle evlenir misin?" demiş. Ardından çölün kızgın kumlarına sakladığı 50 bin sterlin değerindeki elmas yüzüğü sevgilisinin parmağına takmış.

Önce babadan izin almış
Michael Douglas, önce Catherine Zeta Jones'un babasından onay almış. Ancak daha sonra ünlü aktörün işleri ters gitmiş. Aspen'in karlarla kaplı romantik ortamında evlenme teklifinde bulunmak isteyen Douglas, gribe yakalanınca üç gün yorgan döşek yatmak zorunda kalmış. İyileşince de lapa lapa yağan karın altında sevgilisinin parmağına 2 milyon sterlin değerinde elmas yüzük takarak muradına ermiş.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.01.2007
538
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.