Magazin

Benim için ikisi de bitmiştir

Benim için ikisi de bitmiştir

'Şarkıcı Çelik dün 25 yıl önce İzel - Çelik - Ercan grubunun dağılmasına İzel'in davranışlarının neden olduğunu belirtip "Ondan bir cacık olmaz" diyerek ağır konuşmuştu. izel'in yanıtı da gecikmedi.

Çelik'in dün yaptığı açıklamaların ardından İzel sessizliğini bozup Vatan gazetesine şu açıklamaları yaptı;

"Çelik beni telefonla aradığında hastanedeydim, elimde raporum bile var. Son yaşadığım olaydan sonra (Hande Yener polemiği) vücudum iflas etti. 20 yıl sonra içime attığım bir üzüntüyü yazmıştım ama yazdığıma yazacağıma pişman oldum. Olay çok başka yerlere gitti. Arkasından da Çelik'in açıklamaları. Şok geçiriyorum. İzel - Çelik - Ercan benim yüzümden dağılmadı. İzel - Çelik - Ercan benim yüzümden birleşemiyor. Çünkü istemiyorum, yoluma tek başıma devam etmek istiyorum. Ayrıca bu grup Ercan'la Çelik'in kavgaları yüzünden dağıldı. Çelik'in 'İzel'den bir cacık olmaz sözlerine çok üzüldüm, canım yandı, kalbim acıdı. Beyaz Şov'da bir araya geldiğimizde ben gerçekten mutluydum ama Çelik oynamış rol yapmış. Bugünden sonra Çelik'le de Ercan'la da dostluğum bitmiştir, ikisini de sildim. Çelik cilt problemim için 'Hep öyleydi' diyor. Benim 20 yaşımda fotoğraflarım var, hiç öyle değil."

Bu cevabın ardından ise Çelik isim vermeden twitter sayfasında şu mesajı yayınladı; "Yalan ve sahte olmanın çirkinliği insanın yüzüne vurur. Herkes hak ettiği cevabı kendi seviyesinden alır."

Yayın tarihi: 22.06.2012
604
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.