Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Bence Kaya çok normal'

'Bence Kaya çok normal'

Eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun Antalya'da eski mankenlerden Sinem Erülgen ile öpüşürken görüntülenmesi üzerine "Kaya'nın tedaviye ihtiyacı var" diyen Avşar'a yanıt, Ergülen'den geldi.

Kaya Bey'in tedaviye ihtiyacı var mı bilmiyorum, çünkü kendisini o kadar iyi tanımıyorum. Fakat bana kalırsa gayet normal görünüyor. İhtiyacı varsa tedavi olsun tabii. Bu hepimiz için geçerli, çünkü benim de psikolojim bozuldu. Kendisiyle bundan sonra asla görüşmem! İstanbul'dan da bir süreliğine gideceğim. En azından ortalık sakinleşene kadar.

Bu hayat beni boğar
Kaya Çilingiroğlu ile arkadaş olabilir, bir ilişki de yaşayabilirdik. Çünkü ikimiz de bekar insanlarız. Benim için sorun olmazdı. Ama anladım ki böyle bir hayat beni boğar, mutsuz eder. Her gün hakkımda bir şeyler yazılmasını istemem, öyle yaşayamam. Bu haberler zaten beni yeterince rahatsız etti. Artık konunun kapanmasını istiyorum, çünkü sıkıldım.

33 yaşındayım, bilerek yaptım
Benim için "Mankenlikten umduğunu bulamayınca, böyle bir şeyle gündeme gelmek istedi" diye yazılmış. Ben ODTÜ mezunu, kariyer sahibi biriyim. Bunların hepsi bana ters. Eski mütevazı hayatıma dönmek istiyorum. Fakat yaşadığımdan da "Keşke olmasaydı, öldüm, bittim" gibi bir pişmanlık duymuyorum. 33 yaşındayım, ne yaşadımsa isteyerek ve bilerek yaşadım.
(Hürriyet/Kelebek)
410
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.