Magazin

Ben Anadolu kadınıyım

Ben Anadolu kadınıyım

Yaklaşık bir yıl önce Yunanlı oyuncu Yorgo Seitaridi ile evlenip Yunanistan'a yerleşen Tuğçe Kazaz, "Ben bir Anadolu kadınıyım, neden eşimin soyadını almayayım?" dedi.

Yaklaşık bir yıl önce Yunanlı oyuncu Yorgo Seitaridi ile evlenip Yunanistan'a yerleşen Tuğçe Kazaz, Gizia firmasının yeni reklam kampanyası için geçtiğimiz gün İstanbul'a geldi.

Kelebek'e verdiği özel röportajda artık kocasının soyadını taşıdığını söyleyen ünlü manken, "Adımın Tuğçe Seitaridi olarak kullanılmasını istiyorum. Ben bir Anadolu kadınıyım, neden eşimin soyadını almayayım?" dedi.

Bir yıl önce kendinize farklı bir hayat seçtiniz, seçimleriniz yüzünden eleştirildiniz. Gizia kampanyasının böyle bir döneme denk gelmesiyle ilgili neler söyleyeceksiniz?
Biz Kerem Fildişi ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Gizia onun devamında gelen bir iş. Tesadüf eseri de benim evlenmemden kısa süre sonra böyle bir proje doğdu. Bu firmada model olduğumu hissediyorum, çünkü bir kebapçı açılışında bunu hissedemezsin. Ben 6 yıldır modelim, Türkiye'de çok az iş yaptım. Bir Cengiz Abazoğlu defilesi vardır, birkaç da kampanya. Ama bar, kebapçı açılışı işleri olmadı.
Yayın tarihi: 08.11.2006
1255
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.