Magazin

Beckham'ların kirli çamaşırları dökülüyor

Beckham'ların kirli çamaşırları dökülüyor

Dünyanın en ünlü çiftlerinden David ve Victoria Beckham, eski bakıcıları Abbie Gibson'un günlüğünün basında yayımlanmaması konusunda açtıkları davayı kaybetti.

News of the World Gazetesi'nin avukatı Richard Spearson, konunun 'kamu çıkarı'yla doğrudan bağlantılı olduğu konusunda hakimi ikna etti. Spearson, BBC'ye yaptığı çıklamada 'Beckham'lar ilişkilerinin 'kusursuz bir evlilik' olduğunu sergileyerek milyonlar kazandılar' dedi.

Beckham çifti, 'mükemmel aile imajı' sayesinde David Beckham'ın rol aldığı Gillette, Vodafone, adidas, Pepsi ve Coty gibi dünyanın en büyük firmalarının reklamlarından yılda 15 milyon dolar kazanıyor. Pazarlama uzmanları, Beckham çiftinin 'temiz' imajının ardındaki gerçeğin ortaya çıkmasında kamu yararı olduğunu, aksi takdirde kamuoyunun aldatılmış olacağını belirtiyor.

MAKYÖZLE ORAL SEKS
Dadı Abbie Gibson, The News of the World Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, David Beckham'ın, eşi Victoria'nın güzellik uzmanı Danielle Heath ile oral seks yaptığı iddia ediliyor. Dadı Gibson, çiftin İspanya'daki villasında David ve Danille Heath arasında sık sık cinsel temasa şahit olduğunu belirterek 'Beckham onun yanına gidip, sabah saat 5'e kadar kalıyordu' dedi.

3 hafta öncesine kadar Beckham'ların iki oğlu Romeo ve Brooklyn'nin bakıcılığını yapan dadı Abbie Gibson, ayrıca şunları anlattı:

'Sabah 2'de ikisinin kavgası yüzünden uyandım. David, Victoria'ya 'Lanet o...pu' dedi. Victoria o zaman 7 aylık hamileydi. Victoria ayrılık korkusuyla ağlıyordu. David ayrılmak istiyordu.'

PİJAMALI VICTORIA
İngiliz kamuoyu dadının haberleriyle çalkalanırken dünkü The Sun Gazetesinde Victoria ile ilgili bir başka skandal haber yer aldı. Habere göre David Beckham bir gece yarısı solaryuma gitmek için ısrar edince, kendisini güzellik uzmanlarıyla yalnız bırakmak istemeyen Victoria, kocasını takip edebilmek için pijamalarıyla sokağa çıktı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.04.2005
410
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.