Magazin

Beckhamlar'ın hayaletli evi

Beckhamlar'ın hayaletli evi

David ve Victoria Beckham'ın Fransa'da 1.5 milyon sterline aldıkları köşkte 1 gece bile kalmamaları, "hayalet" söylentilerine bağlanıyor. Söylentilere göre köşkte, daha önce vahşi bir ölüm meydana geldi.

Beckhamlar'ın fotoları sağda

Fransa'nın güneyindeki Var-Provence'de bulunan Saint-Vincent Köşkü, bölgenin en etkileyici evlerinden biri. Ancak "uğursuz bir sessizliğin" çöktüğü köşkün demir kapı ve parmaklıkları bakımsızlıktan paslandı, çiçekleri kurudu ve yüzme havuzu yemyeşil bir bataklığa dönüştü.

19. yüzyıldan kalma İtalyan stili köşk, 3 yıldır Beckhamlar'ın mülkiyetinde. Ancak Beckham çifti, 2003'te "aşık olarak" satın aldıkları bu evde bir tek gece bile kalmadı. Fransa'ya geldiklerinde Elton John'ın Nice'deki evinde kalmayı tercih ediyorlar. Bölge halkı arasında, Beckhamlar'ın bu evde hayaletler yüzünden kalmaya korktukları söylentisi yaygın.

Köşkte, bundan önceki sahibinin hayaletinin dolaştığı söyleniyor. Eski bir diplomat olan Leslie Duck ve İsviçreli karısı Catherine De Tscharmer, evi 1986'da satın almış. Ama yakalandığı bir hastalıktan giderek eriyen Leslie, hayranı olduğu Fransız komutan Villeneuve gibi kendini vurarak intihar etmiş.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 08.05.2006
374
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.