Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Beckham'lara gürültü davası

Beckham'lara gürültü davası

Dünya Kupası öncesinde Sawbridgewort'deki evlerinin bahçesinde 350 kişinin katıldığı büyük bir parti veren Beckham çifti komşularıyla mahkemelik oldu.

Robbie Williams'ın şarkı söylediği geceden sonra, yüksek sesli müzik yüzünden çocuklarının sınav öncesinde uykusuz kaldığını iddia eden komşuları, 500 bin sterlinlik dava açtılar. Öfkeli komşulardan biri "Gecenin 2'sinde Robbie Williams'ın sesiyle uyandık. Başka bir zaman olsa hoşumuza gidebilirdi, ama kızımın bitirme sınavlarından önceki gece değil" açıklamasında bulundu. Çocukları Koruma Derneği (NSPCC) adına 3.5 milyon sterlin toplanan geceye katılan davetliler arasında Kate Moss, Ellen McPherson, Ozzy Osbourne gibi ünlüler de vardı.

Beckham'ların sözcüsü dava ile ilgili açıklama yapmazken, çiftin yakınlarından biri, komşulara haftalar öncesinden haber verildiğini, gereken izinlerin de alındığını söyledi.
(Hürriyet)
314
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.